
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Non-Compliant |
| Interface | PCM |
| Max Supply Voltage | 1.98 V, 3.6 V, 5 V |
| Min Supply Voltage | 1.7 V, 3 V |
| Number of Bits | 32 |
| Sampling Rate | 768 ksps |
| Number of Channels | 8 |
| Packaging | Reel |
| Interface Type(Data Interface) | DSD, PCM |
Stock: 7
Distributors
pcbx
Unit Price$8.06626
Ext.Price$8.06626
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.06626 | $8.06626 |
| 10 | $6.34529 | $63.45290 |
| 25 | $5.92039 | $148.00975 |
| 50 | $5.67729 | $283.86450 |
| 100 | $5.44419 | $544.41900 |
| 300 | $5.26293 | $1578.87900 |
| 500 | $5.08769 | $2543.84500 |
| 1000 | $4.93123 | $4931.23000 |
